Fryzury wieczorowe średnie włosy

Fryzury wieczorowe średnie włosy
4.5 1259

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
idealną fryzurę?

Ebook: Jak dobrać idealną fryzurę?

Wyjątkowy ebook zawierający praktyczne informacje o doborze fryzury i jej pielęgnacji. Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Jest wiele fryzur na wyjście dla kobiet z włosami średniej długości. Półdługie pasma dają całą masę możliwości.

Półdługie włosy są wyjątkowo praktyczne. Z jednej strony nie są tak narażone na zniszczenia jak włosy długie, a z drugiej można je układać na dowolne sposoby – inaczej jak przy włosach krótkich.

Wieczorowa fryzura musi być trwała, aby nie zniszczyła się chociażby podczas tanecznych szaleństw. Fryzury wieczorowe dla półdługich włosów wymagają użycia sporej ilości środków do stylizacji. Przyda się więc pianka usztywniająca włosy do użycia na mokre pasma. Z pewnością niezbędny jest też silnie utrwalający lakier. Wyjściowy efekt uzyskamy także dzięki specjalnym lakierom z brokatem, czy środkom nabłyszczającym włosy.

Tak duża ilość środków do stylizacji, a oprócz tego użycie lokówki czy też prostownicy znacznie obciążają pasma. Warto więc przed rozpoczęciem stylizacji na umyte włosy nałożyć silnie nawilżającą maskę. Później, po zmyciu środka i wysuszeniu włosów warto popsikać je środkiem ochronnym specjalnie wzmacniającym włosy przed stylizowaniem na ciepło.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.