Fryzury wieczorowe upięcia

Fryzury wieczorowe upięcia
4.5 957

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Bardzo często decydujemy się na upięcia we fryzurach wieczorowych. Jakie będą najbardziej stylowe, a z czego lepiej zrezygnować?

Upięcia we fryzurach wieczorowych są mile widziane. Wyglądają schludnie u wytwornie. Czasem wręcz wypada upiąć włosy na wieczór. Mimo to misterne koki i konstrukcje na głowie mają jeden, największy minus – bardzo nas postarzają!

Jak upiąć włosy na wielkie, wieczorowe wyjście? Najbardziej klasycznym sposobem jest kok. To upięcie wytworne i dające pewność, że nie zaliczymy wpadki. W zależności od kształtu twarzy, można wybrać kok bardzo nowoczesny, albo taki w stylu romantycznym. Kobiety o okrągłych buziach powinny wybrać kok zachowany w artystycznym nieładzie. Luźne upięcie optycznie wyszczupla buzię. Taki kok będzie też dobrze pasował do kobiet o nietypowym kształcie twarzy – trójkątnym, bądź też kwadratowym. Kobiety o szczuplejszych twarzach z regularnymi rysami mogą zdecydować się na bardzo modny, ścisły, wysoki kok.

Oprócz koków modne są też częściowe podpięcia włosów. Jeśli jednak cześć pasm jest rozpuszczona, trzeba koniecznie pamiętać, aby włosy były wygładzone i zadbane. Postrzępione końcówki i brak blasku zniszczą efekt nawet najpiękniejszej sukni i makijażu. Częściowo upięte włosy, takie jak nosiła na przykład Brigitte Bardot pasują jednak do mniej zobowiązujących wieczorowych wyjść, gdzie nie obowiązuje nas ścisły dress code.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.