Fryzury wieczorowe z grzywką

Fryzury wieczorowe z grzywką
4.5 136

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury wieczorowe muszą być przede wszystkim trwałe. Ich kształt nie powinien się zmieniać w trakcie wieczoru. To trudny warunek, przy cięciu z grzywką.

Grzywka bywa problematyczna. Zwłaszcza podczas wielkich wyjść, kiedy włosy będą narażone na wiatr czy też wilgoć. Wieczorowe okazje często wiążą się chociażby z tańcami podczas których źle utrwalona fryzura z pewnością zmieni kształt.

Grzywka powinna być zatem na tyle mocno utrwalona, aby nie skręcić się lub nie posklejać pod wpływem potu. Taki nieestetyczny efekt całkowicie zepsuje bowiem wieczorowy styl. Warto więc tuż po umyciu włosów nałożyć na nie piankę utrwalającą fryzurę, a po ułożeniu popsikać włosy lakierem ze szczególnym uwzględnieniem grzywki.

Dobrze też jeśli miałabyś w torebce miniaturkę suchego szamponu. Używa się go tak samo, jak lakieru. Dzięki temu włosy się odświeżą, środek zabierze sebum i rozklei włosy. Ważne jednak, żeby nie przesadzić z tym kosmetykiem. Nadmiar suchego szamponu odbiera włosom blask. Oprócz niego zabierz ze sobą też grzebień, którym będziesz mogła w każdej chwili rozczesać pasma i spróbować nadać im z powrotem pożądany kształt.

A jak układać grzywkę na wieczór? Jeśli jest prosta i gęsta najlepiej sprawdzi się do gładkich koczków lub całkiem rozpuszczonych włosów. Jeśli jest pocieniowana i asymetryczna możesz nosić ją pokręconą lub pofalowana do wszelakich fryzur.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.