Fryzury wieczorowe 2015

Fryzury wieczorowe 2015
4.5 4694

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury wieczorowe muszą być wytworne, spektakularne ale tez trwałe. Jak uzyskać taki efekt?

Wieczorowa fryzura musi być trwała, aby nie zniszczyła się chociażby podczas tanecznych szaleństw. Fryzury wieczorowe wymagają więc użycia sporej ilości środków do stylizacji. Trwałość ułożenia włosów zapewni pianka czy też żel do stylizacji. Z pewnością niezbędny jest też silnie utrwalający lakier, który wzmocni ułożoną fryzurę. A co zrobić by nadać fryzurze wyjściowy efekt? Uzyskamy go dzięki specjalnym lakierom z brokatem, czy środkom nabłyszczającym włosy.

Tak duża ilość środków do stylizacji, a oprócz tego użycie lokówki czy też prostownicy znacznie obciążają pasma. Warto więc przed rozpoczęciem stylizacji na umyte włosy nałożyć silnie nawilżającą maskę. Później, po zmyciu środka i wysuszeniu włosów warto popsikać je środkiem ochronnym specjalnie wzmacniającym włosy przed stylizowaniem na ciepło. Zadbane i odżywione włosy dużo lepiej prezentują się w wieczorowym wydaniu.

Wiemy już jak odżywić i jak wzmocnić fryzurę. Jakie jednak wybrać ułożenie? Największy dylemat mają zazwyczaj kobiety noszące krótkie włosy. Jak je ułożyć, aby nabrały wieczorowego charakteru, a jednocześnie nas nie postarzyły? Największym trendem wśród układania krótkich fryzur na wieczór jest zaczesywanie środkowej części włosów do tyłu. Takie ułożenie często wybiera Sharon Stone, Rihanna, Małgorzata Kożuchowska czy też Katarzyna Zielińska, które słyną z noszenia krótkich włosów. Wystarczy przygładzić boki włosów żelem, a środkową część natapirować, następnie przygładzić i utrwalić lakierem.

A co z długimi pasmami? Stanowią one ozdobę same w sobie. Jeśli nasza wieczorowe okazja nie jest wyjątkowo oficjalna, możemy podpatrzeć nowy sposób gwiazd na wieczorowe wyjścia. Do długich, eleganckich sukien rozpuszczają one włosy. Czasami są one proste, innym razem pofalowane. Nigdy jednak nie wyglądają na misternie ułożone. Zdają się być w lekkim nieładzie, choć to zamierzony efekt. Taki styl często wybierają Angelina Jolie, Scarlett Johansson, Edyta Górniak, Kinga Rusin czy też Małgorzata Socha. Dzięki pomieszaniu szykownej elegancji kreacji z mniej zobowiązującą fryzurą uzyskujemy bardziej młodzieńczy efekt.

Na wielkie wyjście koniecznie musisz mieć wieczorową fryzurę, elegancką, wytworną lub zwariowaną i ekstrawagancką. Duży wybór wśród koków, upięć, podpięć, warkoczyków, kucyków, loków, spiral, fal i gładkich uczesań daje pole do popisu. Możesz eksperymentować ze swoją wieczorową fryzurą w zależności od okazji i typu imprezy, na jaką wychodzisz.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.