Fryzury z grzywką długie włosy

Fryzury z grzywką długie włosy
4.5 796

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Grzywka świetnie pasuje do długich włosów, zarówno jeśli chodzi o styl, jak i optyczne modelowanie kształtu twarzy.

Długie włosy to wspaniałe towarzystwo dla grzywki. Rozpuszczone pasma zdecydowanie wysmuklają twarz, a biorąc pod uwagę, że grzywka ją zaokrągla całość się równoważy.

Najmodniejsze jest noszenie gęstej grzywki do prostych długich włosów. Taki trend pojawił się już w latach 70., a że jest wyjątkowo korzystny dla kobiecej urody przetrwał do dziś. Noszą go m.in. Naomi Campbell, Agnieszka Dygant, czy Monika Brodka.

Na co warto uważać nosząc grzywkę i długie włosy? Z pewnością na skórę twarzy. Jeśli lubisz nosić rozpuszczone włosy lepiej myj je codziennie. Na pasmach gromadzą się wszelkie zanieczyszczenia powietrza, a gdy długie włosy z grzywką ocierają się o nasze policzki i czoła, bakterie mogą przechodzić na skórę. Włosy podrażniają też mieszki włosowe przez co może powstawać trądzik.

Warto też pamiętać o tym, że grzywka jest najlepsza dla osób o grubych, sztywnych włosach. Cienkie i podatne na kręcenie się włosy mogą się nie sprawdzić przy grzywce, gdyż jej ułożenie najczęściej jest wtedy wyjątkowo trudne, a kształt fryzury lubi zmieniać się w ciągu dnia.

Nie każdy jednak chce zdecydować się na radykalną zmianę jaką jest obcięcie grzywki. Swój wygląd w takiej fryzurze można sprawdzić np. doczepiając grzywkę ze sztucznych włosów na klipsy. To najnowszy trend we fryzjerstwie, który umożliwia chwilową metamorfozę lub przekonanie się do zmiany.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.