Fryzury z grzywką krótkie włosy

Fryzury z grzywką krótkie włosy
4.5 785

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Grzywka w krótkiej fryzurze pozostawia możliwość wielu modyfikacji fryzury. Dzięki niej nie będzie nudno.

Zachowanie grzywki przy noszeniu krótkiej fryzury sprawia, że ma ona bardziej kobiece, zmysłowe oblicze. Nie chodzi tu jednak jedynie o to, aby krótka fryzura nie tworzyła stylu chłopczycy. Grzywka pozwala na wszelkie modyfikacje bez zmiany cięcia. Oprócz tego, grzywka pozwala na optyczne modelowanie kształtu twarzy.

Krótka grzywka do połowy czoła, zaczesana ze środka głowy to bardzo nowoczesna wersja krótkiej fryzury. Oprócz tego będzie idealna dla kobiet pociągłych na twarzy. Doda jej kształtowi dziecięcego zaokrąglenia i znacznie odmłodzi.

Zupełnie odwrotnie podziała długa grzywka, najchętniej asymetrycznie zaczesana na bok. Taka forma będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą optycznie wysmuklić twarz. Dzięki zasłonięciu jej części długą grzywką uzyskamy właśnie taki efekt. Oprócz tego asymetria zdecydowanie wyostrza rysy twarzy.

Fryzura z grzywką pozwala też na wielorakie interpretacje krótkiego ścięcia. Możemy nakręcić włosy na grzywce, aby uzyskać efekt w stylu retro, inspirując się stylem Marylin Monroe. Możemy też niedbale poczochrać grzywkę, aby dodać sobie luzu i casualowego looku. Bardzo modna jest teraz interpretacja Małgorzaty Kożuchowskiej, która na wielkie wyjścia zaczesuje grzywkę do tyłu i nieco ją tapiruje. Podobnie robiła też Sharon Stone, kiedy nosiła krótką fryzurę z grzywką.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.