Podoba Ci się?

Kultowy fason! - Lee Rider

Czasem warto poznać historię ubrań, które chętnie nosimy. W swojej szafie na pewno masz dżinsową kurtkę. Sprawdź! Być może jest to kultowy fason marki LEE o nazwie Rider lub model inspirowany tym fasonem właśnie. No i koniecznie poczytaj, jak się to wszystko zaczęło!

Marka Lee ma na swoim koncie mamy wiele denimowych osiągnięć. Od 1889, kiedy zaczęli tworzyć dżinsowe ubrania, upłynęło w końcu wiele czasu! W 1941 stworzyli pierwsze na świecie męskie dżinsy SLIM o nazwie Lee® Rider, a kilka lat później, w 1948 pojawiła się kurtka New Lee® Rider Jacket. Miała zgrabną, krótszą formę inspirowaną modą kowbojską i ukośne kieszenie na piersi. Od razu stała się ikoną i inspiracją do stworzenia kolejnych produktów – taliowanej koszuli i kurtki Storm Rider Jacket wyściełanej ciepła podszewką.

Kultowa linia produktów Lee® Rider wyznaczyła standard w odzieży roboc zej i zainspirowała wiele kolejnych marek denimowych. Z dumą tworzymy je do dzisiaj. W tym sezonie zastosowaliśmy wspaniałe sprania, ręczne zdobienia i wyjątkowe tkaniny, by kolekcja czterech produktów Rider stała się jeszcze bardziej przemyślana i zgodna z najgorętszymi trendami.

Tagi: Lee Rider, moda, ubrania dżinsowe

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Forum

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.