O NAS

  1. Stylistka.pl powstała z miłości do mody i dobrego stylu. Na początku strona była blogiem, który miał na celu informowanie o nowościach ze świata Mody przez wielkie M. Szybko jednak zauważyłyśmy, że istnieje ogromna potrzeba nie tylko rozmawiania o modzie, ale także zasięgania porad - jak się ubierać i co robić, by dobrze wyglądać.

  2. Dziś jest to nasza misja. Stylistka.pl jest na bieżąco z nowinkami ze świata mody, ale także z nowościami ze sklepów, które są dostępne w Polsce. Prezentujemy inspiracje z wybiegów, a następnie pokazujemy jak można to zrealizować w naszych realiach.

  3. Stylistka to także kopalnia wiedzy na temat urody. Podpowiadamy jak dbać o twarz, włosy oraz ciało, a przy tym nie zwariować. Nie mamy obsesji na punkcie dobrego wyglądu, ale wiemy, że jest on bardzo ważny i wpływa na to jak się czujemy.

  4. Wielką inspiracją i wartością strony jest społeczność. Stylizacje prezentowane przez Szafiarki, poglądy wymieniane na forum, czy też oceny kosmetyków w Kosmetykopedii są nieocenione. Podobnie jak cieszący się dużą popularnością Bazar Stylistki, gdzie można sprzedawać lub wymieniać ubrania i dodatki.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.