Podoba Ci się?

Orska - Wielkanocne jaja

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi ORSKA poświęciła szczególną uwagę urodzonym zwycięzcom. Zatem jeśli lubisz wygrywać, w tegorocznych bitwach na pisanki możesz, nieco podstępnie, wykorzystać jedną z mosiężnych jubilerskich wariacji na temat jaj.

ORSKA stworzyła linię zawieszek wyprodukowanych z wykorzystaniem technologii druku 3D. Z charakterystycznym dla siebie podejściem, temat potraktowała w sposób nieoczywisty i zamiast tworzyć tradycyjne pisanki, zaledwie luźno do nich nawiązała. W wersji delikatnie sentymentalnej wisior-jajo wygląda jak nakręcany niczym staromodny zegarek. Wśród fanów fantasty szczególne zainteresowanie może wzbudzić smocze jajo złapane w szpony mitycznego stwora. Dla błądzących myślami z kolei ORSKA proponuje mechaniczne jajo dające pole dla wyobraźni. W zależności od koloru, wykończenia i konta ułożenia może wyglądać jak sterowiec, łódź podwodna czy też wojskowy granat.

Każdy motyw jaja występuje w kilku różnych formach i w dwóch kolorach dając łącznie kilkanaście wariantów. Różnorodność wielkanocnych modeli oraz intrygujący koncept każdego z nich nie ułatwiają decyzji, które z nich wybrać, zatem powodzenia! Wszystkie naszyjniki w kształcie jaj są wykonane z mosiądzu i kosztują 380

Tagi: Orska, biżuteria, wiosna-lato 2017

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Forum

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.