Podoba Ci się?

Parfois - Mummy and Me

Opierając się na relacjach między matką i córką, kolekcja Mummy and Me powstała wokół koncepcji dzielenia się przez nie akcesoriami. Elementy biżuterii, pełne świeżości dzięki użyciu jaskrawych kolorów, zostały stworzone, aby trafić w gusta kobiet i 4-letnich dziewcząt.

Jasne odcienie ciekawie łączą się w różne barwy i tworzą grę cieni - - niebieski, pomarańczowy, jasny różowy i zielony, mieszają się ze złotymi szczegółami. Różnorodność technik i materiałów sprawiają, że kolekcja jest bogata w szczegóły i ma wiele znaczeń. Zastosowane w naszyjnikach i bransoletkach nici, pery, kamienie półszlachetne i motywy morskie - jak prawdziwe muszle - odnoszą się do zaczarowanego świata biżuterii, ale także do swobodnego ducha sezonu letniego; w kolczykach małe metalowe rurki z odpryskami farby przywołują malunki dziecięce, w bransoletkach wykorzystanie prawdziwej skóry z małych kawałków przyniosło efekt zabawy tymi elementami.

Chociaż jest to kolekcja stworzona dla matek i córek, z podwójną funkcyjnością modeli z tej linii - jak naszyjniki dla dziewcząt, które mogą być noszone jako biżuteria przez matki - kolekcja Mummy and Me ma także akcesoria stworzone wyłącznie dla mam, idealne do stworzenia casualowego i wszechstronnego looku.

Mummy and Me to pierwsza taka propozycja od Parfois, z okazji szczególnej relacji matka-córka, jako idealny prezent na Dzień Matki.

Tagi: Parfois, akcesoria, biżuteria, Mummy and Me

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Forum

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.