Podoba Ci się?

Poznaj markę! - Moie

Poza szpilkami, małą czarną oraz białą koszulą, w kobiecej garderobie nie może zabraknąć również drobiazgu, który dopełni stylizację i nada jej odpowiedniego charakteru. Biżuteria to pozornie niezauważalna „wisienka na torcie”, która ma na celu podkreślenie osobowości właścicielki. Dla kobiet kochających prostotę, ale również oryginalne rozwiązania, idealnym dopełnieniem kreacji będzie biżuteria warszawskiej marki moie, która szturmem zdobywa serca polskich gwiazd.

Przy wyborze biżuterii warto kierować się minimalizmem, tak aby dodatki nie przytłaczały urody kobiety, a jednocześnie wydobyły z niej to, co najlepsze. Z taką dewizą utożsamia się Katarzyna Kazimierczyk, która ponad rok temu stworzyła własną kolekcji biżuterii, w pełni odpowiadającą międzynarodowym trendom. moie miało swoją oficjalną premierę w lipcu 2015 roku i od tego czasu silnie utrwala swoją pozycję na polskim rynku. Założycielka marki pochodzi z Łodzi, wychowała się w rodzinie krawieckiej i od dziecka rozwijała swoją pasję do projektowania. Ukończyła studia architektoniczno-urbanistyczne na Politechnice Łódzkiej i nieprzerwalnie od 2007 roku zawodowo tworzy projekty budynków i wnętrz. Swoje doświadczenie architektoniczne oraz zamiłowanie do mody sprytnie połączyła ze sobą tworząc własny brand – kolekcję biżuterii.

W kreowaniu pomysłów dla moie wykorzystuje narzędzia komputerowe, które służą jej również w opracowywaniu projektów architektonicznych. Nazwa marki, z przekornym błędem ortograficznym, nie jest przypadkowa. Podkreśla, że każda kobieta, podobnie jak założycielka, może się utożsamiać z moie, które wyraża jej styl, indywidualizm i pokazuje, że zawsze stawia na swoim. moie to biżuteria, którą charakteryzują trzy najważniejsze cechy: prostota, oryginalność i wysoka jakość. Jest ciekawym rozwiązaniem dla kobiet, które poszukują nie tylko interesujących wzorów, ale również gwarancji, że ulubione elementy biżuterii zostaną z nimi na dłużej. Biżuteria moie to kolczyki, nausznice, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki, wszystkie wykonane z wysokojakościowych materiałów szlachetnych – srebra i złota w dwóch odcieniach.

Projekty początkowo powstają w formie swobodnych szkiców w notesie oraz na komputerze założycielki. Następnie zostają przekształcone w rysunki techniczne i końcowo w modele 3d. Wysoka jakość biżuterii moie zachowana jest również w końcowym procesie produkcji – każdy element wykonywany jest przez doświadczonych złotników na podstawie metalowych modeli tworzonych przez projektantkę. Biżuterii Katarzyny Kazimierczyk zaufały już gwiazdy m.in. Maria Sadowska oraz Kasia Warnke, które chętnie urozmaicają swoje stylizacje propozycjami od moie. Aby zapoznać się z kolekcją biżuterii należy udać się na stronę internetową marki www.moie.pl

Tagi: moie, biżuteria

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Forum

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.