Podoba Ci się?

Wella Professionals Color. ID – czyli farbowanie bez folii

Tajemniczo brzmiąca nazwa ID to prawdziwy przełom w dziedzinie koloryzacji włosów. Teraz możemy nakładać kilka kolorów obok siebie bez użycia folii i nic złego się nie stanie.

Jak działa Color. id ?

To przełomowa innowacja, Color.id zawiera nową technologię InvisiDivider. Tworzy ona unikalny matriks w masie farbującej, który działa jak bariera oddzielająca i utrzymująca różne kolory. Pozwala to na nakładanie na włosy kilku kolorów jednocześnie bez używania, jak do tej pory, folii aluminiowej. A efekt – włosy wyglądają naturalnie, nie ma podziału na pasemka.

To co też jest istotne, to efekt 3D dzięki któremu włosy wyglądają tak, jakby wcale nie były farbowane.

Jak było?

Prawie każda z nas farbowała włosy i robiła pasemka. Pamiętamy zatem ile czasu to trwało i jak przebiegała koloryzacja. Żmudne nakładanie farby i oddzielanie kosmyków folią aluminiową. A efekt? Nie zawsze taki, jak byśmy chciały. Nie mówiąc już o tych długich godzinach spędzonych w salonie.

I my tam byłyśmy

Nasza redakcja miała możliwość zobaczyć na żywo, na czym polega i jak działa Color. id. A jedna z naszych koleżanek doświadczyła na własnych włosach tej matriksowej technologii i potwierdzamy - działa, a efekt jest powalający!

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Forum

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.