Wstęp do urlopu - Cz. IV Poradnik plażowiczki

Fotogaleria (4 zdjęć)

Komentarze (6)

 1. nick Mirelka (Gość) 19 czerwca 2008, 9:57

  Ja zawsze przed wyjazdem na urlop pamietam o tym zeby w razie pojawienia sie opryszczki miec ze soba Erazaban.zawsze mi pomaga skrócic jej czas prawie o połowe.

 2. nick hanka (Gość) 19 czerwca 2008, 12:02

  rzeczy wypisane powyżej to absolutna konieczność na urlop. od siebie mym dodała dobrze wyposażoną apteczkę - od preparatów na ukąszenia (przed i po), przez leki przeciwbólowe i na sensacje żołądkowe, po dobry preparat na opryszczkę właśnie, bo wakacje i słońce tylko jej sprzyjają. a akurat erazaban jest skuteczny i pozwala szybciej pozbyć się tego problemu z ust.

 3. nick wiktoria23 (Gość) 16 czerwca 2011, 18:57

  Ja polecam smarowac buzie dobrym kremem nawilzajacym np.takim który zawiera D-pantenol,który to głęboko nawilża. Działa łagodząco na skórę. Reguluje gospodarkę wodna, zapewniając skórze elastyczność.Skóra na pewno po opalaniu nie bedzie podrazniona.

 4. majka22 8 sierpnia 2011, 12:24

  a polecisz konkretny krem ?? ??

 5. piwonia 28 sierpnia 2012, 19:39

  Dobre rady przed wyjazdem , ponieważ gdy się człowiek pakuje , nie zawsze o wszystkim pamięta , drobiazgi umykają , a na miejscu okazuje się , że te " drobiazgi " są bardzo przydatne na miejscu , dlatego zawsze wygodniej jest sobie zrobić listę , żeby niczego nie zapomnieć co chcemy zabrać , owszem można kupić na miejscu , ale nie wszędzie dostaniemy to co używamy.

 6. nick Milica (Gość) 22 maja 2013, 6:09

  Ewa - Oby tych ludzi *naprawdę z wielkim i szrczeym sercem * do zwierząt nie tylko do kotf3w ale i do tych,ktf3re tak samo jak one potrzebują ludzkiej dobroci i miłości było jak najwięcej! Nauczmy się dostrzegać to, co dobre i piękne, i w tym pokładajmy nadzieję. Może wf3wczas to, co wydaje się złe, stanie się tylko pyłem, ktf3ry wkrf3tce zmyje wiosenny deszcz

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.