Wygraj z cellulitem. Cz. IV - walka w gabinecie

Fotogaleria (4 zdjęć)

Komentarze (10)

 1. nick Dimity Monroe (Gość) 23 sierpnia 2007, 22:39

  Kogo na to stać?

 2. nick zadowolona (Gość) 1 września 2007, 16:02

  Drogo? to może podsumujmy:

  przez ok 2 lata chodziłam 2x w tygodniu na aerobik i 1x w tygodniu na basen. Poza poprawą ogólnej kondycji i lekkim ujędrnieniem skóry efekt w najbardziej kłopotliwych miejscach (biodra, uda i pośladki) był praktycznie znikomy.

  karnet na aerobik 2 x w tyg = 80zł miesiecznie

  karnet na basen 1x w tyg = 30zł miesiecznie

  *24 miesiące

  -----------------------

  2640zl  endermologia (karnet na 10 zabiegów) = 1000zł + 100zł za "ubranko"

  widoczne efekty zaobserwowałam juz po 5 zabiegach a cała kuracja trwała 2 tygodnie, więc jak dla mnie to wielka oszczędnośc czasu i pieniędzy.

 3. nick Anna (Gość) 21 października 2007, 11:42

  No właśnie u nas nie można nie mieć cellulitu bo nikogo nie stać na prawdziwą walkę z nim.. Kogo stać na 10 zabiegów po 100 - 120 zł ?? ? i to 2razy w tygodniu ?? A utrzymanie efektu.. i jak tu nie uciekać do Irlandii ?? ?

 4. nick Kalra (Gość) 19 maja 2008, 12:26

  Poki co ja narazie spróbuje powalczyc z cellulitem w domowym zaciszu,bowiem kupilam tak polecane przez moje przyjaciółki tabletki Inneov cellulite.Im pomgła kuracja Inneovem,wiec i ja licze na efekty.

 5. nick Kaja (Gość) 16 października 2010, 23:01

  Dla mnie najlepszym sposobem i co najważniejsze bardzo tanim aby pozbyć się cellulitu jest kilka "seansów" na rollmasażu. Szczerze polecam, mi w ciągu miesiąca ( chodziłam 2 x w tygodniu po 30 min) cellulit się zlikwidował

 6. Becky_Sharp 10 września 2011, 17:14

  Może rzeczywiście masz rację tylko na to trzeba mieć czas.

 7. majka22 8 sierpnia 2011, 12:22

  Kogo na to stać?

 8. nick Bella (Gość) 17 stycznia 2013, 12:02

  co prawda to prawda - profesjonalna walka z celulitem niestety tanią nie jest :S niestety taka jest szaran rzeczywistość, ale mi się to jakoś obejść :)

  Jestem zapisana na fan page kilku sprawdzonych miejsc - salon spa, fryzjer itd. Na bieżąco weryfikuje czy nie ma jakiś kuponów, zniżek dla fanów, albo na samych www czy nie ma promocji na dany miesiąc. Tak właśnie udało mi się kupić karnet na Velasmooth w Dermamed, gdzie naprawdę za małą kasę zrobiłam całą serię zabiegów i to dobrych zabiegów!!!
  TRzeba się rozejrzeć i korzystać gdzie tylko się da!

 9. nick Isna (Gość) 21 maja 2013, 20:01

  Kobiety są piękne - a mężczyźni w amoku - lgną jak ćmy do ognia - Coraz więcej prezenterek zwiększa oglądalność pokuzając nagie nogi na wizji - Monika Olejnik coraz bardziej je eksponuje - Eliza Michalik codziennie bez zmian układa nogi odpowiednio - tak by kasować niezłe pieniądze na mężczyznach - ktf3rzy ją oglądają – a przy okazji reklamy z ktf3rych opłacana jest potem Eliza Michalik - taka zakamuflowana prostytucja - bo sprzedaje widok swojego kusego ciała.Janina Paradowska mimo ukończonych 70 lat - też wie jak zarabiać na głupocie mężczyzn - eksponując swoje ciało –nie tylko na wizji – ale też w teatrze.

 10. nick evva (Gość) 24 czerwca 2013, 16:07

  Z cellulitem trzeba walczyc , i nie tylko niestety jak z doswiadczenia wiem samymi cwiczeniami, trzeba zrobic konkretny zabieg zeby rozbic ten włóknisty gorset jaki tworzy sie pod skora, i jeszcze rozbic tluszczyk. polecam Maximusa, bo ten zabieg naiesamowicie mi pomogl ,sama bym sobie z tym problemem nie poradzila :( A teraz mam skore bardzo gladka i jedrna, dodatkowo jeszcze pozbylam sie paru centymwtrow :) ) Polecam

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.